SHARE WEEK 2016

F7OLW2SG0C

Dzisiaj trochę nietypowy tekst, a wszystko dlatego, że ruszyła V edycja SHARE WEEK. Jeżeli nie wiecie o co chodzi to już wyjaśniam. SHARE WEEK to akcja organizowana przez Andrzeja Tucholskiego i polega ona na poleceniu przez autorów innych autorów. Nie jest ważna popularność blogów, ale ich znaczenie dla polecającego, jednak należy ograniczyć się tylko do trzech najważniejszych.

Z tego co zdążyłam zauważyć to większość blogerów miało problem z wyborem tej złotej trójki i ze mną też nie było inaczej. Mam swoje ulubione blogi modowe, lifestylowe, naukowe i tak wiele z nich zasługuje na wyróżnienie, że ograniczenie się do 3 jest niezwykle wymagającym zadaniem.

Ale udało mi się. Wybrałam 3 blogi, które czytam najchętniej i (dwa z nich) najdłużej. Skoro liczy się ważność i jakość to idealnie pasują one do tego zestawienia.

Wydaje mi się, że Share Week jest też dobrą okazją do polecenia Wam innych blogów, które lubię i czytam, więc oto moja (bardzo skrócona) lista:

A do tego polecam Wam dwie świetne youtuberki:

MOJE PROPOZYCJE SHARE WEEK 2016

1. DESIGN YOUR LIFE

Zrzut ekranu 2016-03-28 o 11.35.12

Zrzut ekranu 2016-03-28 o 11.36.21

Bloga Aliny czytam od kilku dobrych lat, a trafiłam na niego przypadkiem, szukając czegoś w google. Jest to zdecydowanie mój ulubiony blog lifestylowy, ponieważ Alina potrafi pisać na przeróżne tematy w tak ciekawy sposób, że z niecierpliwością czeka się na jej kolejny wpis. Do tego jest zawsze uśmiechniętą i bardzo pozytywną kobietą, której po prostu nie da się nie polubić! Już raz polecałam Wam jej bloga, wspominając o zaprojektowanym przez nią idealnym organizerze, który możecie kupić w sklepie Organizacja od zaraz , ale jeżeli ktoś z Was jeszcze nie zna bloga Design Your Life to szczerze zachęcam do zajrzenia na stronę.

2. SPÓDNICE W GÓRĘ

Zrzut ekranu 2016-03-28 o 11.39.30

Zrzut ekranu 2016-03-28 o 11.40.24

Daria dokładnie tak jak ja studiuje psychologię, uwielbia koty i francuskie komedie, zatem sami widzicie, że rzeczą niemożliwą byłoby nie polubienie jej bloga. Trafiłam do niej dzięki Andrzejowi Tucholskiemu i chociaż czytam jej bloga od niedawna to bardzo się do niego przywiązałam. Jej teksty są nasycone dobrym humorem, czyta się je lekko i zawsze ma się ochotę na kolejny, bo Daria po prostu świetnie pisze. Z resztą, sami się przekonajcie!

3. MDCB – MOJA DZIEWCZYNA CZYTA BLOGI

Zrzut ekranu 2016-03-28 o 11.38.39

12182718_1859957517477146_7703988291073113819_o

Na bloga Konrada trafiłam również przez przypadek, kiedy miał jeszcze bloga na blogspot.com i 300 polubień na Facebooku. W błyskawicznym tempie jego teksty i dialogi z K zyskały taką popularność, że sama K dołączyła się do pisania, a razem tworzą oni duet idealny – nie tylko w życiu, ale też w blogowaniu. Polecam śledzić ich bloga i (koniecznie!) tablicę na Facebooku.

 

Podzielcie się swoimi typami! :)

Kamila Bondos

 

 

Przeczytaj koniecznie
  • MDCB uwielbiam!!!
    bardzo fajne zestawienie

  • Dziękuję bardzo za wyróżnienie i wszystkie miłe słowa :) <3 Urosłam o kilka centymetrów ;)

  • Ślicznie dziękuję za wyróżnienie Kameralnej. <3

  • Dziękuję za polecenie! Znaleźć się w takim świetnym gronie – wspaniały widok <3 ! :)

  • Idę poznawać nowe blogi, bo paru jeszcze nie znam ;)

  • Ależ miła niespodzianka i to jeszcze znaleźć się w tak wspaniałym gronie! :) Najpiękniej jak tylko potrafię – bardzo Ci dziękuję za tu wyróżnienie :)

  • O fajnie! Jest kilka nowości dla mnie, ale część nie jest w ogóle dla mnie zaskoczeniem, bo czytuję od dawna :))