O mnie

JA

Cześć! Mam na imię Kamila i jestem założycielką BrainHacks. Obecnie studiuję psychologię. Od 14 roku życia wiedziałam co chcę robić w życiu, dlatego teraz intensywnie pracuję nad swoimi małymi celami (baby steps). Im więcej się uczę, tym wyraźniej widzę ile jeszcze nie wiem. Blog ten traktuję jako formę nauki – dzięki niemu mogę dalej rozwijać swoje zainteresowania. Chciałabym by ten blog spełniał podobne zadanie dla Was. Mam nadzieję, że dowiecie się z niego wielu ciekawych rzeczy :)

Bardziej prywatnie – uwielbiam projektować, urządzać, podobają mi się klimatyczne wnętrza i chętnie takich poszukuję. Podobno jestem uparta, chociaż wolę nazywać to stanowczością… i będę się przy tym upierać ;) Jestem zdecydowanie #coffelover. No i istnieje duże prawdopodobieństwo, że cierpię na insektofobię (99%).

 

12674613_955050411197409_1937011368_n

 

BLOG

Strona powstała z zamiarem dzielenia się z większą grupą osób wiedzą, którą wciąż zdobywam i pragnę zdobywać i która jest bardzo wartościowa dla naszego rozwoju osobistego.

Dlatego bez zbędnego rozpisywania się – jeśli chcesz:

  • dowiedzieć się czegoś więcej o sobie
  • dowiedzieć się czegoś więcej o innych i o relacjach międzyludzkich
  • wzbogacić swoją wiedzę z zakresu psychologii, by umieć świadomie ją wykorzystać

to ten blog jest dla Ciebie! Usiądź zatem wygodnie przy filiżance dobrej kawy (#coffelover) i miłej lektury.

 

KONTAKT

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować to zapraszam na podstronę Kontakt. Jestem też na facebooku, Instagramie i bloglovin.